Shkarkoni Ultimate Epic Battle Simulator për PC

U zbulua bllokuesi i reklamave

Faqja jonë e internetit është bërë e mundur duke shfaqur reklama online për vizitorët tanë. Ju lutemi merrni parasysh të na mbështesni duke çaktivizuar bllokuesin tuaj të reklamave.

أخيرًا ، بعد وقت طويل ، ظهرت لعبة Ultimate Epic Battle Simulator ، التي تم إصدارها لأول مرة على نظام Android الأساسي ، إلى Steam ، ويمكن للمستخدمين تجربة هذه اللعبة الاستراتيجية. استطاعت Ultimate Epic Battle Simulator ، وهي أول تجربة لـ Brilliant Game Studios ، مع موضوعها وطريقة لعبها المختلفة ، جذب العديد من المستخدمين ، وكان السبب الرئيسي لإصدار هذه اللعبة لأجهزة الكمبيوتر الشخصية هو ارتفاع الطلب من المستخدمين. تتمثل إحدى نقاط الضعف في وحدات التحكم في الألعاب التي تعذب اللاعبين دائمًا في عدم وجود ألعاب استراتيجية لهذه الوحدات ، وهي روائع بأسلوب استراتيجي مثل Total War and Civilization متوفر فقط لأجهزة الكمبيوتر الشخصية وغير متاح لوحدات التحكم المنزلية وتم إصداره حصريًا للكمبيوتر الشخصي ، لا يختلف Ultimate Epic Battle Simulator عن سلسلة الحرب الشاملة من حيث طريقة اللعب!

اللعبة لا تحتوي على قصة ومحور اللعبة كله هو أنه عليك خلق معارك ضخمة ، يمكنك الاختيار من جنود من الحروب الصليبية إلى جنود الحرب العالمية الثانية في اللعبة وقتلهم وتشهد معركة كبيرة. وكن دمويا ، بعضكما البعض ميزة مثيرة للاهتمام في هذه اللعبة هو أنه يمكنك حتى اختيار السلك من الحيوانات! قوات الزومبي متاحة أيضًا للقتال في اللعبة.

Siç u përmend më herët, loja e lojës në Ultimate Epic Battle Simulator nuk është e ndryshme nga seria e lojërave Total War, nga gjuajtja deri te mënyra se si legjioni lëviz dhe zmadhohet në detajet e betejave, të gjitha këto janë tipare të Total War. seri, të cilat edhe pse të kopjuara, janë efektive. Është zbatuar dhe nuk ndikon në përvojën e përgjithshme të lojërave.

Ultimate Epic Battle Simulator gjithashtu funksionon mirë në departamentin e grafikës dhe grafika teknike e lojës, e cila përfshin dizajnin e mjedisit dhe detajet e ushtarëve, funksionoi shkëlqyeshëm, por në fushën e grafikës teknike, ndonjëherë në betejat e mëdha dhe të mbushura me njerëz. shikoni një rënie të lehtë në korniza. Eja.

Nëse keni kujtime të lumtura me seritë Total War dhe jeni të interesuar për lojërat strategjike, Ultimate Epic Battle Simulator me grafika të ndryshme dhe qendrën e tregimeve mund t'ju kënaqë.

 

Kërkesat minimale të sistemit:
Sistemi operativ: Windows Vista ose më vonë
Procesori: Intel Core i5 4590, AMD FX 8320 ose më i madh
Kujtesa: 8 GB RAM
Grafika: (DirectX 11) AMD Radeon HD 5770 1024MB | NVIDIA GTS 450 1024MB | Intel HD4000 @ 720p.
DirectX: Versioni 11
Hapësirë ​​ruajtëse: 5 GB hapësirë ​​në dispozicion
Karta e zërit: N/A

Lexoni skedarin Readme.txt në dosjen Crack.

VERSIONI I RINGARKUAR

Shkarkoni Pjesën 1 me lidhje direkte Madhësia e skedarit: 1 GB
Shkarkoni Pjesën 2 me lidhje direkte Madhësia e skedarit: 1 GB
Shkarkoni Pjesën 3 me lidhje direkte Madhësia e skedarit: 1 GB
Shkarkoni Pjesën 4 me lidhje direkte Madhësia e skedarit: 334 MB

Versioni FitGirl

Shkarkoni Pjesën 1 me lidhje direkte Madhësia e skedarit: 1 GB
Shkarkoni Pjesën 2 me lidhje direkte Madhësia e skedarit: 853 MB

 

lidhja e fjalëkalimit të skedarit

Lini një përgjigje